GS7001B-84
Extended
Manufacturer
SHOUDING
MFR.Part #
GS7001B-84
JLCPCB Part #
C2842320
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 2 400uA 8.4V 900mA 9V~13.5V Charging IC Lithium Battery Support 恒流充电、恒压充电、涓流充电、自动再充电、充电终止、可编程充电电流 SOIC-8 Battery Management ROHS