GS7001A-84
Extended
Manufacturer
SHOUDING
MFR.Part #
GS7001A-84
JLCPCB Part #
C171635
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 2 8.4V 9V~10.5V SOIC-8 Battery Management ROHS