ZVR20D431KK830A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
ZVR20D431KK830A0
JLCPCB Part #
C2919359
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 275V 350V 430V 4kA 710V 插件,P=10mm Varistors ROHS