ZVR14D751KK837F1
MFR.Part #
ZVR14D751KK837F1
JLCPCB Part #
C2919354
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.24kV 2.5kA 460V 615V 7.5mm 750V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS