ZVR14D621KK837FB
MFR.Part #
ZVR14D621KK837FB
JLCPCB Part #
C2919342
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.025kV 2.5kA 385V 505V 620V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS