ZVR14D561KL837A0J
MFR.Part #
ZVR14D561KL837A0J
JLCPCB Part #
C2919335
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
356V 4.5kA 468V 560V 7.5mm 925V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS