ZVR10D561KL837E0
MFR.Part #
ZVR10D561KL837E0
JLCPCB Part #
C2919303
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.75kA 356V 468V 560V 7.5mm 925V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS