ZVR10D391KL837A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
ZVR10D391KL837A0
JLCPCB Part #
C2919267
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.75kA 250V 320V 390V 650V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS