ZVR07D471KL6F5F1
MFR.Part #
ZVR07D471KL6F5F1
JLCPCB Part #
C2919251
Package
Plugin,P=5mm
Description
300V 385V 470V 5mm 775V 800A 插件,P=5mm Varistors ROHS