DCS104M26Y5VF6FJ5A0
MFR.Part #
DCS104M26Y5VF6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896065
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 50V 5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS