DCH472K49Y5PN6VJ7A0
MFR.Part #
DCH472K49Y5PN6VJ7A0
JLCPCB Part #
C2896540
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1kV 4.7nF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS