DCH472K49Y5PN6BL5A0
MFR.Part #
DCH472K49Y5PN6BL5A0
JLCPCB Part #
C2896538
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 4.7nF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS