DCH471K22Y5PN6FJ5BU
MFR.Part #
DCH471K22Y5PN6FJ5BU
JLCPCB Part #
C2896491
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS