DCH222Z30Y5VP6BL5A0
MFR.Part #
DCH222Z30Y5VP6BL5A0
JLCPCB Part #
C2896151
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 2.2nF 2kV 5mm Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS