DCH222M36Y5UR6BK7A0
MFR.Part #
DCH222M36Y5UR6BK7A0
JLCPCB Part #
C2896426
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 3kV 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS