DCH221K26YR P6FH5GD
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH221K26YR P6FH5GD
JLCPCB Part #
C2896363
Package
Plugin,P=5mm
Description
220pF 2kV 5mm 5mm 6.8mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS