DCH221K26Y5PR6VK7C8
MFR.Part #
DCH221K26Y5PR6VK7C8
JLCPCB Part #
C2896359
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220pF 3kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS