DCH221K22YP N6FL5A0
MFR.Part #
DCH221K22YP N6FL5A0
JLCPCB Part #
C2896347
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 220pF 5.5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS