DCH103Z46Y5VP65W0A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH103Z46Y5VP65W0A0
JLCPCB Part #
C2896297
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 10nF 2kV Y5V 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS