DCH103M36Y5V16FJ5A0
MFR.Part #
DCH103M36Y5V16FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896252
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 1kV 5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS