DCH102K34Y5PPBVK7A0
MFR.Part #
DCH102K34Y5PPBVK7A0
JLCPCB Part #
C2896223
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS