DCH102K34Y5PP6JK7C8
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH102K34Y5PP6JK7C8
JLCPCB Part #
C2896218
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS