DCH102K34Y5PP6BL5A0
MFR.Part #
DCH102K34Y5PP6BL5A0
JLCPCB Part #
C2896214
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS