DCH102K30YP N6FL5A0
MFR.Part #
DCH102K30YP N6FL5A0
JLCPCB Part #
C2896212
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm 7.8mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS