DCH100K22COHNEFL5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH100K22COHNEFL5A0
JLCPCB Part #
C2896155
Package
Plugin,P=5mm
Description
10pF 1kV 5.5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS