DCF471K26Y5PG6JP0A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCF471K26Y5PG6JP0A0
JLCPCB Part #
C3008285
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470pF Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS