DCF102M34Y5UG6JK0AB
MFR.Part #
DCF102M34Y5UG6JK0AB
JLCPCB Part #
C3008233
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS