DCF102M34Y5UG63L0A3
MFR.Part #
DCF102M34Y5UG63L0A3
JLCPCB Part #
C7545163
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 250V Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS