DCC560J20COHF6FJ5A0
MFR.Part #
DCC560J20COHF6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896137
Package
Plugin,P=5mm
Description
50V 56pF 5mm COH ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS