SGM818A-4.6XN3G/TR
MFR.Part #
SGM818A-4.6XN3G/TR
JLCPCB Part #
C5152351
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 0ms 1 4.6V 900mV~6V Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS