SGM8044YTS14G/TR
MFR.Part #
SGM8044YTS14G/TR
JLCPCB Part #
C5152129
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1.4V~5.5V 190nV/√Hz@1kHz 1pA 1pA 2.5mV 2.5uV/℃ 23mA 3.4V/ms 4 5.5V 670nA 83dB Built-in compensation Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output TSSOP-14 Operational Amplifier ROHS