SGM66099-2.5YTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM66099-2.5YTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5153534
Package
TDFN-6AL(2x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 2.5V 50nA 900mV~5.2V Boost Boost Built-in Fixed Yes TDFN-6AL(2x2) DC-DC Converters ROHS