SGM6602-12YTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM6602-12YTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C699551
Package
TDFN-6L(2x2)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.8V~5.5V 12V 41uA 800kHz~1.4MHz Boost Boost Built-in Fixed Yes TDFN-6L(2x2) DC-DC Converters ROHS