SGM42507B-1.75XC6G/TR
MFR.Part #
SGM42507B-1.75XC6G/TR
JLCPCB Part #
C699700
Package
SC-70-6
Description
-40℃~+125℃ 1.9V~7.5V 385mΩ SC-70-6 Relay / Coil Drivers ROHS