SGM41100-445P06YUDT6G/TR
MFR.Part #
SGM41100-445P06YUDT6G/TR
JLCPCB Part #
C5153707
Description
-40℃~+85℃ 0V~6V 1 2.8V 4.45V UTDFN-6L(1.5x2) Battery Management ROHS