SGM41100W-445P04YUDT6G/TR
MFR.Part #
SGM41100W-445P04YUDT6G/TR
JLCPCB Part #
C5153733
Description
-40℃~+85℃ 0V~5.5V 1 2.7V 4.45V UTDFN-6L(1.5x2) Battery Management ROHS