SGM41100A-455N03YUDT6G/TR
MFR.Part #
SGM41100A-455N03YUDT6G/TR
JLCPCB Part #
C5153715
Description
-40℃~+85℃ 0V~6V 1 2.6V 4.55V UTDFN-6L(1.5x2) Battery Management ROHS