SGM2211-3.3XN5G/TR
MFR.Part #
SGM2211-3.3XN5G/TR
JLCPCB Part #
C3294707
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 100dB@(1kHz) 20V 3.3V 43uA 500mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS