SGM2200-3.3YC5G/TR
MFR.Part #
SGM2200-3.3YC5G/TR
JLCPCB Part #
C5141580
Package
SC70-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.75uA 26.4V 3.3V 35mV@(1mA) 50mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SC70-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS