SGM2047A-3.6XXDH4G/TR
MFR.Part #
SGM2047A-3.6XXDH4G/TR
JLCPCB Part #
C5152654
Package
XTDFN-1x1-4L
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 200mA 200mV@(200mA) 3.6V 42dB@(1kHz) 5.5V 600nA 90uVrms Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive XTDFN-1x1-4L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS