SGM2047A-3.3XN5G/TR
MFR.Part #
SGM2047A-3.3XN5G/TR
JLCPCB Part #
C5152644
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 200mA 200mV@(200mA) 3.3V 42dB@(1kHz) 5.5V 600nA 90uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS