SGM2047A-1.1XN5G/TR
MFR.Part #
SGM2047A-1.1XN5G/TR
JLCPCB Part #
C5152639
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.1V 200mA 200mV@(200mA) 42dB@(1kHz) 5.5V 600nA 90uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS