SGM2034-3.3YN3G/TR
MFR.Part #
SGM2034-3.3YN3G/TR
JLCPCB Part #
C5152714
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 110mV@(100mA) 1uA 250mA 3.3V 38dB@(217Hz) 7.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS