74LVC1G32XC5G/TR
Extended
Manufacturer
SGMICRO
MFR.Part #
74LVC1G32XC5G/TR
JLCPCB Part #
C5153137
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.65V~5.5V 1uA 2 32mA 32mA 5ns@5.5V,50pF 74LVC OR Gate SC-70-5 Logic Gates ROHS