SFI0603-120E100NP-LF
Extended
Manufacturer
SFI
MFR.Part #
SFI0603-120E100NP-LF
JLCPCB Part #
C529030
Package
0603
Description
-50℃~+85℃ 10pF 12V 2uA 42V 60V IEC 61000-4-2 TVS 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS