SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C2996982
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1 24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW@10/1000us 77.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS