SMDJ14CA
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SMDJ14CA
JLCPCB Part #
C2996975
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 129.3A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS