SCT520PT3.15A250V
MFR.Part #
SCT520PT3.15A250V
JLCPCB Part #
C22447829
Package
Plugin,D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 10kA@250V 20mm 250V 250V 3.15A 5.2mm 59 Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.2xL20mm Disposable fuses