5.0SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C2997079
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1 121V 41.4A 5kW 5uA 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS