5.0SMDJ100CA
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ100CA
JLCPCB Part #
C5279852
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1 100V 123V 209.3V 231.8A@8/20us 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS